Logo Maz-Med
MAZ-MED Sp.z o.o.
ul. Orzeszkowej 16, 35-006 Rzeszów
Maz-Med

Centrum Diagnostyki Chorób Piersi MAZ-MED Sp.z o.o.

        Jesteśmy firmą medyczną, założoną w 1994 roku. Naszym priorytetem jest świadczenie na jak najwyższym poziomie specjalistycznych usług medycznych w zakresie profilaktyki i kompleksowej diagnostyki chorób piersi w zakresie:

  • diagnostyki obrazowej: mammografia, USG, biopsja pod kontrolą USG
  • wielospecjalistycznych konsultacji i porad  lekarskich z dziedzin: radiodiagnostyki, patomorfologii, onkologii klinicznej oraz genetyki klinicznej

        Wykonujemy również badania z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej (USG) innych narządów podlegających ocenie tym badaniem.

 

         Naszym zamierzeniem jest, aby badania profilaktyczne, wykonywane regularnie u Kobiet bez objawów klinicznych, umożliwiły wychwycenie zmian nowotworowych w piersiach we wczesnej fazie rozwoju, kiedy choroba jest jeszcze w pełni wyleczalna.  

 

      Podstawowym działaniem, jakie podejmujemy od wielu lat jest profilaktyka i diagnostyka chorób piersi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wykonujemy bezpłatne badania, realizując Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, zarówno w:

  • etapie podstawowym (bezpłatna profilaktyczna mammografia) 
  • etapie pogłębionym (szeroki zakres bezpłatnych badań uzupełniających)

       Zapewniając zgłaszającym się do nas Pacjentkom bezpłatną, kompleksową diagnostykę, możemy w zdecydowanej większości przypadków wykluczyć obecność choroby nowotworowej. W sytuacjach potwierdzenia raka piersi, kierujemy nasze Pacjentki do specjalistycznych ośrodków onkologicznych, celem wdrożenia stosownego leczenia.    

       Pacjentkom, które ze względu na wiek (Kobiety poniżej 50. roku życia i powyżej 69. roku życia) znajdują się  poza populacją objętą Programem badań  profilaktycznych:

  • oferujemy pełny zakres  prywatnych,  specjalistycznych  konsultacji lekarskich i  badań diagnostycznych piersi
  • wykonujemy bezpłatne badania mammograficzne i USG (z konsultacją lekarską) w ramach realizacji skierowań z innych Placówek (zgodnie z zawartymi umowami na dany rok)

        Badania w Naszym Centrum Diagnostyki Chorób Piersi od wielu lat wykonywane są przez odpowiednio wykwalifikowany i doświadczony w tej dziedzinie Personel medyczny (lekarze specjaliści i technicy elektroradiologii). Nasza Placówka: jej Personel, sprzęt medyczny oraz inne wyposażenie spełniają pod każdym względem odpowiednie wymogi do prowadzenia na odpowiednio wysokim poziomie tego rodzaju działalności medycznej.

 

      Cały nasz Ośrodek jest w pełni przystosowany również dla potrzeb osób niepełnosprawnych (niski parter oraz winda łącząca wszystkie kondygnacje budynku).

 

     W miesiącu kwietniu 2008 roku otrzymaliśmy pozytywną opinię z przeprowadzonego u nas audytu klinicznego, wydaną przez Wojewódzki (podkarpacki) i Centralny Ośrodek Koordynujący Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

 

        

     Naszym celem jest  dążenie do jak najpełniejszego zaspokajania  potrzeb i oczekiwań  Pacjentów oraz  Lekarzy kierujących Ich na badania i procedury diagnostycze do Naszego Ośrodka.

BEZPŁATNE BADANIA MAMMOGRAFICZNE
POPULACYJNY PROGRAM WCZESNEGO WYKRYWANIA RAKA PIERSI 2017.01.02 Więcej...
Więcej aktualności